عطرو ادکلن اجمل

داستان حاجی اجمل علی از یک کشاورز به یک برند عطر سازی جهانی

داستان پدر بنیانگذار برند اجمل ، مرحوم حاجی اجمل علی پر از  الهام است. وی در خانواده ای  کشاورز برنج متولد شد و اهل آلیناگر – یک دهکده کوچک واقع در هوجای آسام ، هند  بود ، وی در سنین جوانی فهمید که با کشاورزی قادر به تأمین هزینه های زندگی خود و خانواده اش نیست.

او در مورد تجارت اوود و اینکه چگونه می تواند یک نان آور خانواده قوی در زادگاهش باشد ، شنیده بود. او تصمیم گرفت تا سرنوشت خود را به این شانس دهد و این تصمیم پایه و اساس اجمل را بنا نهاد.

در سال 1951 ، او تصمیم گرفت با فقط 500 روپیه به عنوان سرمایه بذر خود به بمبئی هند برود و اولین مغازه خود را در خیابان ناگدوی در بازار کرافورد راه اندازی کند. بقیه ، همانطور که می گویند ، تاریخ است.

او با صداقت ، سخت کوشی ، اخلاص و فداکاری ، آهسته و پیوسته تجارت خود را بنا کرد. در حالی که پسران وی نیز وارد تجارت شدند – در مدت دو دهه – خانواده بذرهای مارک اجمل را کاشتند و آنها را به یک درخت محکم رشد دادند.

اینگونه  یک کشاورز ساده یک سفر عالی را برای تبدیل شدن به یک عطر ساز کلاس جهانی انجام داد.

عطری که دنبالشین پیدا نکردین ؟

هر عطر و ادکلنی که اسم یا عکسشو دارین برای ما ارسال کنید تا پیگیری و تامین کنیم !

سفارش اختصاصی کالا دلخواه

هر کالایی که در سایت و اینترنت پیدا نکردید میتوانید برای ما ارسال کنید تا در کمترین زمان تامین کالا را انجام دهیم . فقط عکس یا عنوان یا لینک در سایت های خارجی کافیه !